Johnny Bravo 27 Nisan 2001 49. Bölüm – 9/11 İkiz Kulelerin Yıkılışı Belirleniyor

Yayınladığı çizgi filmlerle hep şaibeli işlere el atan Cartoon Network çizgi film kanalının 1997-2004 yılları arasında yayınladığı Jhonny Bravo isimli çizgi filmin 3. sezonunda 27 Nisan 2001 tarihinde yayınlanan Lord of the Links/ Chain Gang Johnny / Lumberjack Johnny isimli bölümde bir sahne vardı ki adeta perşembenin gelişi çarşambadan belli dedirtti.

Bölümün 52. saniyesindeki bu karede duvarda bir resim asılı ve resimde ikiz kuleleri andıran bir binanın üst alanlarının alevler içinde yandığını gösteriyor ve üzerinde de Coming Soon (Yakında) yazıyor. Her ne kadar paranoya desenizde gerçek olma ihtimalide bir o kadar gerçek.

Ayrıca o gün 1 yahudinin bile işe gitmediği yıllarca söylene gelmekte. Buda gerçekten doğru ise bu işi yahudilerin yaptığı su götürmez bir gerçek oluyor.

Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. 52. saniye ye dikkat!


Johnny Bravo 27 Nisan 2001 49. Bölüm - 9-11 İkiz Kulelerin Yıkılışı Belirleniyor video

11 Eylül’ün bir anlamı vardı


Eylük 9. aydır, kuleler ise Eylül ayının 11. günü yıkılmıştır, yani Amerikan standart tarih gösterme formatına göre 9/11 tarihi de diyebiliriz. Kaynağı sağlam olmamakla beraber bir yazıda 911’in aynı 666 gibi şeytanı simgeleyen bir rakam olduğunu okumuştum. Yani adamlar haşa herkese başın dara düştüğünde Allah’a sığınma hemen alo 911i ara şeytana sığın algısı oluşturmaya çalışıyorlar. Yani Haşa senin derdine anca şaytan yardım eder gibisinden.

Bildiğim kadarıyla bu yahudilerde her pisliği bir anlam çerçevesinde yapıyorlar. Mesela ikiz kulelerin yıkıldığında o gün hiç bir yahudinin işe gitmediği söylenir. Ayrıca tam tarihine bakarsanız 9. ayın 11’i yani 911 buda ayrıca bir anlam taşımaktadır.